Do knihovny chodíme rádi

My, žáci ze ZŠ Hlinecká, chodíme do naší městské knihovny velice rádi. Půjčujeme si zde knihy, ale také se účastníme besed, které pro nás připravuje paní Bc. Iva Janovská. Na ty se obzvlášť těšíme, protože se dozvídáme mnoho nových informací, zasmějeme se, pohrajeme si, pracujeme ve skupinkách, plníme zajímavé úkoly. Je to nejenom poučení, ale také zábava!

Naše poslední setkání se týkalo tématu „Bajky“. Dozvěděli jsme se, kteří autoři psali bajky, prohlédli jsme si knihy bajek. Nově získané poznatky jsme si procvičili formou her a zábavných činností. Ve škole jsme si potom zahráli na „ilustrátory“ a tvořili jsme vlastní obrázek k danému tématu.
Moc děkujeme paní Janovské za její profesionální přístup ke své práci a za vstřícné chování k nám všem. Již se těšíme na další literární schůzku.

Mgr. Jitka Janálová a její žáci z 2.A