Družina z Vinařické školy v Íčku

Bylo pondělí 15.11. a naše družina šla na exkurzi do Infocentra Týn nad Vltavou. Čekalo nás plno zajímavého. Dozvěděli jsme se co se v Infocentru dozvíme, k č a naše družina šla na exkurzi do Infocentra Týn nad Vltavou. Čekalo nás plno zajímavého. Dozvěděli jsme se co se v Infocentru dozvíme, k čemu slouží, co zde můžeme koupit i si půjčit nebo schovat si zavazadla. Paní Hassová, si pro nás připravila plno zajímavých informací i o historických budovách našeho města, zajímavých místech, povídání o nové stezce, která vznikla letošní rok při levém břehu řeky Vltavy. Museli jsme dávat dobrý pozor, jelikož nás po té čekala křížovka na onu zmíněnou přednášku. Také jsme měli možnost podívat se na okraj podzemních chodeb našeho města, kde na nás čekal poklad.

Přednáška pro nás byla velkým přínosem, dozvěděli jsme se plno nového a zajímavého. S paní vychovatelkou děkujeme za možnost se k vám podívat. Jistě Íčko někdy využij

Vychovatelka ŠD, Rysková Eva