Dvakrát zlato pro ZŠ Hlinecká

Atomiáda 2013 I tento rok se v Temelíně soutěžilo, konal se devátý ročník “Atomiády”. Naše družstvo si vylosovalo zelenou barvu, patronem hlineckého družstva byl cyklokrosař Ondřej Bambula. Družstvo sestavili žáci z 5.tříd, školu reprezentovali čtyři chlapci – Nikolas, Filip, František, Jakub a tři dívky – Veronka, Markéta a Šárka. Soutěžili jsme ve sportu, jednotlivci ve skoku přes tyč, hodu na cíl a podlézání pod tyčí, dále pak ve skupinových. Společně jsme zdolávali překážkovou dráhu a závodili na lyžích. Druhou část Atomiády tvořila vědomostní soutěž. Naše družstvo obhájilo loňský výkon, vyhráli jsme i letos sportovní a vědomostní soutěž. Do školy putuje šek s výhrou 35 tisíc korun a posuďte sami? Nejsme dobrý tým ! Poděkování patří i našim vyučujícím v roli trenérů a samozřejmě patronovi Ondřejovi. A co říci na závěr. Děkujeme společnosti ČEZ za “deštivý”, ale pro nás skvělý devátý ročník Atomiády, děkujeme za výhru!! Už teď se těšíme na další sportovní vybavení naší školy, nejspíš to budou nové žíněnky a další stůl na stolní tenis.

Žáci 5.tříd ze ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká