Meziškolní  recitační  soutěž

ZŠ Hlinecká se stala organizátorem 2. ročníku recitační soutěže. Prostory týnské Sokolovny přivítaly téměř 40 soutěžících v doprovodu svých pedagogů a příznivců krásného slova. Žáci soutěžili  ve čtyřech kategoriích.

V kategorii 1. – 3. ročník zvítězily žákyně ZŠ Hlinecké Klára Porodová a Rozárka Sýkorová, v kategorii 4. – 5. ročníku zvítězila Alexandra Krebsová ze ZŠ a MŠ Žimutice, v kategorii 6. – 7. ročníku zvítězila Adéla Štefanová ze ZŠ Hlinecká, prvenství v poslední kategorii  8. – 9. ročníku si odnesl  Dominik Pour ze ZŠ a MŠ Dolní Bukovsko a Anna Sýkorová ze ZŠ Hlinecká.  Nejen vítězové, ale i všichni další účastníci této soutěže měli neskrývanou radost ze svého vystoupení, všichni  byli oceněni dárky a diplomy.  Recitační kládní bylo tak dalším krokem ke vzájemnému poznávání a setkávání se. Všichni přítomní si úterní odpoledne příjemně užili.

Mgr. Hájková, ředitelka školy