Modernizovaná tělocvična na ZŠ Hlinecké

Vážení čtenáři, v minulých měsíčnících jsme vás informovali o získání dotace z Jihočeského kraje na podporu sportu. Nemalou dotaci škola využila na realizaci projektu “Modernizace velké tělocvičny”a během letních prázdnin se podařilo tento záměr uskutečnit. Na začátku září přivítala žáky velká tělocvična se svým  blankytně modrým umělým sportovní povrchem,   s přesně a pečlivě vyznačeným brankovištěm a hřištěm. Repasované kryty topení, opravené dřevěné obklady, upravené nářadí a nové bezpečnostní sítě dodaly tělocvičně příjemný moderní vzhled. Již první hodiny tělesné výchovy zažívali žáci v nové tělocvičně a “tělocvik” se jim hodně líbil. Jsme rádi, že realizace projektu přispěla ke zvýšení zájmu žáků o sport, že přispěla ke zvýšení kvality sportování nejen žáků naší školy, ale i veřejnosti, která ji využívá k různým sportovním aktivitám.

Vedení ZŠ Hlinecká