Na ZŠ Hlinecké má atletika zelenou !

Začátek května bývá každým rokem zaměřen na atletické soutěže. I letos  se naše škola poctivě připravovala na atletickou sezónu. Mladší i starší žáci se nejprve účastnili Poháru rozhlasu a poté pětice nejlepších atletů dívek a chlapců změřilo své síly v atletickém čtyřboji.

Všichni závodníci si počínali skvěle, některým se dokonce podařilo zlepšit si své osobní rekordy. Nejlepšího umístnění dosáhli starší chlapci, kteří v Poháru rozhlasu skončili z 15 škol na krásném 2.místě a totéž umístnění zopakovali i na atletickém čtyřboji. Ani starší dívky se ve velmi silné konkurenci neztratily. Obsadily na čtyřboji skvělé čtvrté místo. Všem závodníkům blahopřejeme k vynikajícím sportovním výsledkům a  děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jiřina Koberová, učitelka TV