Sdělení zákonným zástupcům

Ve čtvrtek 11. 5. 2017 došlo po sedmé hodině ráno před příchodem zaměstnanců a žáků do školy k odpadnutí části sádrokartonového stropního podhledu v učitelské sborovně v budově ZŠ na Vinařického náměstí.

Z tohoto důvodu je do odvolání výuka žáků přesunuta z budovy na Vinařického náměstí do budovy školy na hlineckém sídlišti Komenského 748.  Výuka na Vinařického náměstí budova obnovena poté, až příslušní odborníci vydají vyjádření, že provoz v budově je pro výuku zcela bezpečný.

Žáci 4. a 5. tříd se do té doby budou vzdělávat v budově ZŠ Hlinecká v uvedených učebnách:

  • 4. A v učebně č. 247 , 2. poschodí (červené)
  • 4. B v učebně č. 334 , 3. poschodí (zelené)
  • 5. A v učebně č. 350 , 3. poschodí (zelené)
  • 5. B v učebně č. 211 , 2. poschodí (červené)

Stravování žáků i provoz školní družiny bude také zajištěn v budově ZŠ Hlinecká.

Děkujeme za pochopení.Mgr. Zdeňka Hájková, ředitelka školy