Slavnostní otevření nových prostor na ZŠ Hlinecká

V úterý 11. 12. 2018 byly za přítomnosti pana starosty, paní místostarostky, některých členů rady města a dalších přítomných hostů  otevřeny nové prostory, které byly vybudovány v rámci projektu IROP ve výši necelých 5 mil. Kč. Přítomní hosté měli možnost shlédnout a zapojit se do výuky v nové jazykové učebně, k přesunu do učebny mohli využít zcela zrekonstruovaný osobní výtah, prohlédli si venkovní učebnu přírodních věd, nahlédli do nově vybudované bezbariérové toalety.

V rámci projektu byla ještě rozšířena vnitřní konektivita školy a zelení bylo osázeno víceúčelové hřiště školy. Děkujeme zřizovateli školy za podpoření těchto smysluplných akcí. Vynaložené investiční prostředky zcela jistě přispějí ke kvalitnímu vývoji vzdělávání žáků naší školy a pozitivně ovlivní i jejich budoucí profesní orientaci. Setkání přítomných hostů bylo zpříjemněno malým občerstvením a předvánočním punčovým přípitkem.

Mgr. Hájková, řed. školy