Soutěž Věnuj mobil

venuj-mobilI v letošním školním roce jsme se zapojili do soutěže Věnuj mobil. Cílem této akce je podpora sběru, opětovného využití a recyklace mobilních telefonů. Během uplynulých ročníků zúčastněné školy odevzdaly více než 100 tisíc vysloužilých mobilních telefonů. Telefony, které bylo možno repasovat, byly předány jako dar do dětských domovů, zbylé prošly recyklací. Více informací o minulých ročnících soutěže naleznete na www.venujmobil.cz.

Pokud máte doma mobilní telefon, který již nepoužíváte, pošlete jej po svých dětech do školy a pomozte dobré věci.  Soutěž probíhá do 27. ledna 2015. Minulý rok se nám podařilo i s vaší pomocí sesbírat 138 mobilních telefonů a naše škola tak skočila na 4. místě v Jihočeském kraji.