Soutěže 2014/2015

Výsledky okresních kol soutěží

  • 28. 11. 2014 Florbal starší žáci – 3. místo
  • 3. 12. 2014 Volejbal dívky – 4. místo
  • 21. 1. 2015 Matematická olympiáda, kategorie Z5 – Martin Haikl 3. místo, Martin Bříza 11. místo, oba úspěšní řešitelé
  • 11. 2. 2015 Olympiáda z anglického jazyka, Richard Bauer – 13. místo
  • 20. 2. 2015 Finanční gramotnost, Veronika Píchová, Ladislav Komrska a Jan Minařík (všichni 8.A) – 4. místo
  • 24. 2. 2015 Basketbal chlapci – 5. místo
  • 28. 2. 2015 SAPERE – vědět, jak žít, Sabina Hrabčáková (9.B), Petr Němec (8.A) a Barbora Růžičková (7.B) – 2. místo
  • 10. 3. 2015 Stolní tenis dívky – 2. místo
  • 11. 3. 2015 Stolní tenis chlapci – 5. místo
  • 23. 4. 2015 Biologická olympiáda, kategorie D – Michaela Novotná 8. místo, Šárka Straširybková 29. místo
  • 12. 5. 2015 Pohár rozhlasu – mladší chlapci – 3. místo
  • 13. 5. 2015 Pohár rozhlasu – starší chlapci – 3. místo
  • 6. 5. 2015 Atletický čtyřboj – žáci 3. místo
  • 6. 5. 2015 Atletický čtyřboj – žákyně 3. místo
  • 13. 5. 2015 Pythagoriáda – úspěšní řešitelé: Tadeáš Dudek (5.ročník), Ján Karniš a Miroslav Vaith (8. ročník)
  • 13. 5. 2015 Dopravní soutěž mladých cyklistů – 4.místo
  • 29. 5. 2015 Mladý zahrádkář – starší žáci – Michaela Novotná (7.B) 1. místo, Anna Sýkorová (8.A) 3. místo, Šárka Švecová (7.A) 4. místo
  • 29. 5. 2015 Mladý zahrádkář – mladší žáci – Adéla Souchová (6.A) 2. místo

Výsledky krajských kol soutěží

  • 24. 2. 2015 Talent Jihočeského kraje, kategorie umělecká – taneční, Veronika Hrubá (6.B) – 2. místo
  • 26. 2. 2015 Finále jihočeské divize ve futsale, starší žáci – 2. místo
  • 24. 4. 2015 Školní časopis roku, kategorie Časopisy a noviny vydávané žáky ZŠ 2.stupně – 3. místo

Výsledky regionálních kol soutěží

  • 12. 11. 2014 Florbalový turnaj o Pohár starosty města, mladší žáci – 5. místo, starší žáci – 2.místo
  • 23. 2. 2015 Soutěž pro žáky ZŠ v rybářských vědomostech, Radim Fiala (9.A) – oceněný řešitel
  • 18. 3. 2015 Mladý módní návrhář 2015 – Šárka Švecová (7.A) a Simona Benešová (8.A) obě 2. místa ve svých kategoriích