Sportovní dopoledne na ZŠ Hlinecké

Ač byl 20. prosinec školní den, v lavicích jsme ho nestrávili, byli jsme totiž celé dopoledne ve sportovní hale. Hráli jsme fotbal, vybíjenou, stolní tenis, kopali míč do brány, házeli na koš, zkusili si squash, skákali přes švihadlo a točili s obručí. Za každý náš sportovní výkon jsme dostali papírovou vločku, kterou jsme nalepili na svůj třídní obrázek. Na konci sportování jsme měli krásnou zimní krajinu plnou sněhových vloček.

Nakonec jsme za zvuku naší školní hymny dostali sladkou odměnu. Sportování je zábava a den jsme si naplno užili. Sportovní dopoledne jsme si užili i my žáci 2. stupně naší školy. Kluci si zahráli fotbal, dívky pak volejbal a nebo přehazovanou. Někteří z nás soupeřili ve stolním tenise a nebo se utkali ve squashi. Sportovní dopoledne se nám hodně líbilo. Tečkou za sportováním byla sladká odměna pro nás všechny. Děkujeme!

žáci 1. a 2. stupně ZŠ Hlinecká