Talent Jihočeského kraje 2014

Už potřinácté byli 24. 2. 2015 oceněni nadaní školáci z jihu Čech, kteří vynikají v některém ze sedmi vybraných oborů. Naše škola nominovala tři žákyně. Oceněna byla Veronika Hrubá, žákyně 6.B. Obsadila druhé místo v kategorii umělecké – taneční. Veronika dosahuje vynikajících studijních výsledků.

Ve volném čase se věnuje tanečnímu sportu, tančí latinsko-americké a standartní tance. V jižních Čechách jsou se svým partnerem ve své věkové kategorii bezkonkurenčně nejlepším tanečním párem, nominovali se na Mistrovství ČR ve standartních tancích v roce 2015. Veronika navíc sama spadá do kategorie mladších juniorů, ale kvůli věku svého tanečníka musí podle pravidel tančit v kategorii starších juniorů. Díky skvělým výsledkům a talentu dostali nabídku trénovat s Ing. Martinem Dvořákem a Zuzanou Šilhánovou, nejúspěšnějším párem v dějinách českého tanečního sportu. Blahopřejeme!

Mgr. Jiřina Řehořová, třídní učitelka 6.B