Talent Jihočeského kraje 2018 ze ZŠ Hlinecké

Naše žákyně Zuzana Hrubá se v soutěži Talent Jihočeského kraje 2018, jejíž slavnostní vyhlášení se uskutečnilo 27. 2. 2019 v Českých Budějovicích, umístila v taneční kategorii na krásném 2. místě. Zuzka je žákyní třídy 6.A ZŠ Hlinecká, je jí 12 let a tančí latinsko-americké a standardní tance na vrcholové úrovni. Má vytančenou výkonnostní třídu B v latině i ve standardu, což je vůbec nejvyšší výkonnostní třída, které může ve svém věku dosáhnout.

Jejími hlavními trenéry jsou Ing. Martin Dvořák a Zuzana Šilhánová – mnohonásobní mistři ČR a vicemistři světa, ale trénuje i s mnoha významnými zahraničními trenéry. Se svým tanečním partnerem se zúčastňují hlavně soutěží taneční ligy a mezinárodních soutěží, ve kterých dosáhli již řady úspěchů. V lednu 2018 se stali, díky svým výsledkům, hrdými členy Národního reprezentačního týmu ČR. V březnu 2018 vybojovali titul MISTŘI ČR v 10-ti tancích a VICEMISTŘI ČR ve standardu. Také ve škole Zuzka dosahuje vynikajících studijních výsledků.
Gratulujeme a přejeme další taneční úspěchy!

Vedení školy a Mgr. Koberová, tříd.uč. 6.A