Trochu nezvyklá protidrogová přednáška na ZŠ Hlinecká

2015-5-protigrog-prednaskaNaši školu navštívil v dubnu Dominik Nekolný, profesionální sportovec BMX, mistr světa a sedminásobný mistr republiky v této disciplíně, ale také protidrogový lektor. Dominik je od roku 2005 vyznavačem životního stylu bez jakýchkoliv drog včetně alkoholu a tabáku, zastává filosofii „Straight Edge“. Jeho přednáška byla naprosto nekonvenční nejen díky jeho image, ale i postoji, kterým přistupuje k dětem. Na příhodách ze svého života přiblížil žákům svou cestu k úspěchu, inspiroval je v možnostech, jak dosáhnout svých snů, a na vlastním příkladu dokázal, že je možné cítit se sebejistě i bez podpory návykových látek. A že vždycky má člověk možnost volby a záleží jen na něm, čemu řekne NE. Svou show zpestřil ukázkami na kole BMX, a nedal tak žákům ani na chvilku šanci se při této neobvyklé přednášce nudit.

učitelé ze ZŠ Hlinecká