Úspěchy ZŠ Hlinecké ve stolním tenisu

Bylo úterý, 6:30 ráno. Se smíšenými pocity jsme nastoupili do autobusu a vydali se směrem do Českých Budějovic na okresní kolo ve stolním tenisu.

Když jsme přijeli na místo, ze všeho nejdříve jsme se šli posilnit do cukrárny, aby se nám lépe závodilo. Dostatečně najezení jsme dorazili na místo konání. Přípravu jsme do poslední chvíle nepodcenili, proto jsme se ihned převlékli do dresů a před závodem jsme se rozpinkali. Po krátkém úvodu hlavního rozhodčího jsme si popřáli hodně štěstí a každý se vydal ke svému stolu.

Závody byly velmi napínavé a do poslední chvíle nebyl znán vítěz. Tréninky a velké nasazení se ale nakonec vyplatily a všichni jsme byli na stupních vítězů. Chlapci obsadili skvělé 3. místo a dívky místo 2. Plní radosti a zážitků jsme ještě zavolali naší paní ředitelce, která z nás měla také velkou radost. Poté jsme vyrazili domů.
Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nám dali příležitost reprezentovat naši školu, už se moc těšíme na další závody.

Veronika Vítková, žákyně 9.A