V ZŠ Hlinecká proběhl zápis do 1. tříd

“Máme doma budoucího prvňáčka”

ZápisMěsíc leden je ve znamení zápisů dětí do prvních tříd. Nástup do první třídy je jednou z nejdůležitějších událostí dětského věku a také první velkou zkouškou dítěte. K zápisu na naší školu se dostavilo téměř 60 dětí se svými rodiči. Většina prvňáčků se už na školu velmi těší. Při zápisu děti zpívaly, recitovaly básničky, poznávaly geometrické tvary, barvy, děti ukazovaly, co všechno již umí. Po splnění zápisu si pak domů odnášely drobné dárečky a legotašky. Slavnostní chvíle zápisu mají děti již za sebou a za pár měsíců jim nastanou první “opravdové povinnosti”.

Přejme si, ať se novým žákům v naší škole líbí. Vážení rodiče, děkujeme, že jste zapsali své děti do naší školy a vyjádřili tak důvěru v kvalitu vzdělávání na této základní škole.

pedagogové ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká