Vánoční a pololetní bruslení ve Veselí nad Lužnicí

Zkušení bruslaři naší školy se už nemohli dočkat oblíbené výpravy na zimní stadion do Veselí nad Lužnicí. V předvánočním týdnu konečně nastal čas vyzkoušet brusle, pořádně se obléci, přibalit svačinu, případně i hokejku, a vyrazit na led, když počasí venku zimním radovánkám moc nepřálo. Zájemců bylo tolik, že naplnili postupně tři autobusy. I letos byli mezi sportovci na bruslích úplní začátečníci, zkušenější kamarádi jim ochotně poskytovali oporu a cenné rady. Kluci si jako vždy zahráli hokej. Pro velký úspěch proběhlo „ druhé kolo“ bruslení ve dnech před rozdáváním pololetního vysvědčení.  Snad jen dívky z deváté třídy byly trochu smutné, když odcházely z ledové plochy a uvědomily si, že pro ně bruslení se spolužáky ze základní školy bylo tentokrát už opravdu poslední.

Vyučující ZŠ Hlinecká