Vánoční koledy zazněly na Hlinkách již pošesté

Stalo se již tradicí, že se obyvatelé Hlineckého sídliště schází na Štědrý den při zpívání vánočních koled. Malé zastavení po předvánočním shonu, nákupech, úklidu, pečení, uvítal každý návštěvník akce. V hale základní školy Hlinecká se dopoledne rozezněly tóny vánočních koled doprovázené vůní vánočního čaje a punče. Kdo chtěl, mohl si s kapelou rodiny Sýkorových zazpívat, nebo pouze poslouchat koledy a nasávat vánoční atmosféru.

Děkuji paní ředitelce Hájkové za možnost uspořádat tuto akci na půdě školy, velký dík rodině Sýkorových a dalším hudebníkům, zvukařům, panu školníkovi, panu starostovi za finanční dar a všem, kteří se na organizaci akce podíleli.
Jsme velmi pyšní, že obě zpěvačky – Anička i Rozárka Sýkorovy patří do naší školy.Hodně zdraví do nového roku všem a příští rok na vánočním zpívání na shledanou!

Mgr. Alena Šebestová
učitelka ZŠ Hlinecká, organizátorka akce