Vzdělávací projekt OP VVV na ZŠ Hlinecká

Od září je na naší škole posíleno vzdělávání žáků a to díky získání dotace z MŠMT v rámci “Operačního programu výzkum, vývoj a vzdělávání “. V rámci projektu jsou postupně realizovány aktivity, které určitě přispějí ke zlepšení kvality vzdělávání našich žáků. Již třetí měsíc jsou někteří žáci svými učiteli doučováni v předmětech, ve kterých se chtějí zlepšit a někteří i zdokonalit.

Žáci se účastní doučováni v matematice, českém jazyce, fyzice, chemii, přírodopisu a zeměpisu, probíhá doučování v anglickém i německém jazyce.  Ve druhém pololetí se budou moci žáci přihlásit do klubů zábavné logiky a do čtenářských klubů, které budou organizovány některými vyučujícími. Vzdělávací projekt je dvouletý a nezapomíná ani na odborný a profesní růst učitelů.

Mgr. Hájková, ředitelka školy