Zákaz osobní přítomnosti žáků ve škole od 14.10.2020

Zákaz osobní přítomnosti žáků na základním vzdělávání v základní škole Týn nad Vltavou, Hlinecká

Na základě vyhlášení vlády ČR ze dne 12. 10. 2020 se s účinností od zítřka tj. středy 14. 10. 2020 uzavírají základní školy. Výuka na
1. a 2. stupni bude probíhat distanční formou tj. vzdáleně

(DM SOFTWARE/ ŠKOLA ONLINE), nutná komunikace zákonného zástupce a žáka s vyučujícími.

Distanční výuka (výuka na dálku) je pro všechny žáky povinná. Bližší informace podají třídní učitelé a vyučující předmětů.

Školní družiny nebudou v provozu.

Všichni strávníci mají oběd automaticky odhlášen, kdo bude mít zájem o stravování ve školní jídelně, musí si stravu přihlásit telefonicky nebo emailem nejpozději do 14. 10. 2020 do 06:30 hod.

Sledujte průběžně webové stránky školy a aplikaci DM SOFTWARE/ŠKOLA ONLINA.

Přejeme hodně úspěchů při vzdělávání na dálku.

MŠMT_Informace pro školy 13.10.2020