Co čeká prvňáky v září 2022 na ZŠ Hlinecká?

Milí budoucí prvňáčci, v září vás čeká nástup do naší školy. Ale již v tuto dobu se můžete přijít s rodiči podívat a prohlédnout si prostředí školy, kde se budete učit. Dne 23. 3. 2022 je plánován „Den otevřených dveří“ od 10,00 do 16,00 hodin. V tento den si můžete vyzkoušet mimo jiné i úkoly, které plní letošní prvňáčci, můžete si prohlédnout třídy, tělocvičny, odborné učebny, školní družiny a rádi zodpovíme i vaše zvídavé otázky. Na webových stránkách www.zshlinecka.cz vám nabízíme „virtuální prohlídku naší školy“.

Dále budou následovat schůzky pro rodiče budoucích prvňáčků v mateřských školách, dne 9. 3. 2022 /středa/ se od 16:00 hodin uskuteční schůzka v MŠ Hlinky a dne 10. 3. 2022 /čtvrtek/ proběhne také od 16:00 hodin schůzka v MŠ Dewetterova. Těšíme se na vás, budoucí prvňáci!

Vaše budoucí paní učitelky
Mgr. Iva Šímová a Mgr. Hana Duroňová