Informace o spuštění školního komunikačního systému dm Software (ŠKOLA ONLINE)

Vážení rodiče,

v těchto dnech obdržíte na Vaši e-mailovou adresu přístupové údaje do naší školní aplikace dm Software/ŠKOLA ONLINE. V jedné zprávě naleznete PIN, který slouží k registraci zákonného zástupce do systému, ve druhé zprávě pak údaje sloužící k registraci Vašeho syna nebo dcery. Zároveň bude uveden podrobný postup k registraci.

Školní program bude od května zatím využíván pro zasílání výukových materiálů a domácích úkolů. Další funkce systému (elektronická žákovská knížka, omluvenky…) nyní používat nebudeme.

Domácí úkoly
Domácí úkoly jsou dostupné z menu Výuka – Úkoly – Domácí úkoly. Pro větší přehlednost lze v rozbalovacím seznamu „Předmět“ vybrat druh předmětu, k němuž chceme zobrazit seznam přidělených domácích úkolů. Po vybrání hodnoty „všechny položky“ dojde k zobrazení kompletního seznamu přidělených úkolů se zobrazením jejich stavu.

Výukové zdroje
Tento formulář slouží žákům k zobrazení výukových materiálů. Můžeme se na něj dostat těmito způsoby:

• z menu Výuka – Výukové zdroje – Výukové zdroje
  • přes ikonu výukového zdroje (fialová ikonka s písmenem V), v kalendáři – v rozvrhu

Věnujte prosím všem zprávám pozornost, při jakýchkoliv nejasnostech nebo problémech s registrací kontaktujte prosím zástupkyni ředitelky školy prostřednictvím e-mailu ctvrtnikova@zshlinecka.cz nebo telefonicky 724 055 589. Případně se obraťte na třídního učitele Vašeho syna nebo dcery.

Mgr. Zdeňka Hájková