Soutěže 2009/2010

Výsledky okresních kol soutěží

  • 30.9.2009 přespolní běh:
    mladší žákyně 3.místo, starší žákyně získaly titul Přeborník okresu
  • 21.10.2009 florbal žáků: starší žáci 3. místo
  • 12.11.2009 florbal žákyň: mladší žákyně 4. místo
  • 10.12.2009 florbal žáků: mladší žáci 2. místo
  • 26.1. 2010 olympiáda z dějepisu: K. Jandová 21. místo, P. Turek 41. místo
  • 27.1.2010 olympiáda z matematiky: A. Strouhalová 9. místo, K. Janků 45. místo
  • 10.2.2010 olympiáda z anglického jazyka: L. Dvořáková 12. místo, L. Závodská 16. místo
  • 2.3.2010 basketbal žáků: starší žáci 2. místo
  • 4.3.2010 basketbal žákyň: starší žákyně 2. místo
  • 9.3.2010 basketbal žáků: mladší žáci 3. místo
  • 11.3.2010 basketbal žákyň: mladší žákyně 2. místo
  • 15.3.2010 olympiáda z ČJ: H. Svobodová 4. místo, M. Pintnerová 33. místo
  • 18.3.2010 stolní tenis dívek: starší žákyně 1. místo
  • 23.3.2010 volejbal: starší žákyně 5. místo
  • 29.3.2010 Preventan cup: mladší žákyně 2. místo
  • 13.4.2010 Biologická olympiáda: starší žáci – P. Turek 33. místo, M. Pintnerová 39. místo
  • 28.4.2010 Biologická olympiáda: mladší žáci – V. Štětková 25. místo, D. Spěváková 32. místo
  • 5.5.2010 Hlídky mladých zdravotníků: starší žactvo 13. místo
  • 12.5.2010 Atletický čtyřboj ST: mladší žákyně E. Kochlöffelová 3.místo
  • 12.5.2010 Atletický čtyřboj ST: starší žákyně R. Bílá 1.místo, N. Frintová 2.místo, R. Mazalová 5. místo
  • 12.5.2010 Atletický čtyřboj ST: starší žáci M. Šíma 2.místo, M. Kochlöffel 5. místo
  • 12.5.2010 Pohár rozhlasu mladší žákyně: 4. místo, mladší žáci 6. místo
  • 13.5.2010 Pohár rozhlasu:starší žákyně 4. místo, starší žáci 5. místo
  • 18.5.2010 Atletický čtyřboj: starší žákyně 3. místo, starší žáci 4. místo
  • 19.5.2010 Dopravní soutěž: 9. místo
  • 27.5.2010 Mladý zahrádkář – mladší žáci: J. Němec 2. místo, J. Šindelář 3. místo, M. Michálková 9. místo
  • 27.5.2010 Mladý zahrádkář – starší žáci: K. Mezerová 3. místo, P. Turek 5. místo, V. Štětková 11. místo

Výsledky krajských kol olympiád

  • 15.10.2009 přespolní běh: starší žákyně 3.místo
  • 26.5.2010 Atletický čtyřboj ST: družstvo dívek 4. místo, R. Bílá 5. místo, N. Frintová 10. místo
  • 26.5.2010 Atletický čtyřboj ST: družstvo žáků 2. místo, M. Šíma 14. místo