Výlet ZŠ Hlinecké do Prahy

Dne 15. 10. 2018 jely naše třídy 6. A a 6. B na výlet do Prahy. V jeho programu byl Mořský svět a pražská ZOO. Ráno jsme se sešli na autobusové zastávce. Potom jsme vyrazili autobusem na cestu. Cesta byla dlouhá, ale docela rychle utekla.  Nejdříve jsme navštívili Mořský svět. V akváriích tam plavali žraloci, rejnoci, piraně a mnoho dalších ryb. Viděli jsme i želvu. Na cestu do ZOO si skoro všichni koupili popcorn.

Přejeli jsme autobusem na místo určení. V horní části ZOO byla velká zvířata např. sloni, žirafy, lamy, zebry atd. V dolní části jsme ve výbězích mohli spatřit spíše menší zvířata – ptáky, tučňáky, lachtany apod.  Výlet se nám vydařil. Měli jsme hezké počasí a pěkně jsme si to užili. Cestou zpátky jsme byli hodně unaveni, tak byl v autobuse aspoň větší klid.

Zuzana Hrubá, žákyně 6. B