Barevné sportování na ZŠ Hlinecká

Začátkem května jsme školní den strávili ve sportovní hale, celý náš první stupeň. Nejdříve  nás přivítala paní ředitelka Hájková, zazpívali jsme si naší školní hymnu a pak jsme si poslechli pokyny ohledně stanovišť. Po zahájení  jsme se  všichni rozeběhli sportovat. Vyzkoušeli jsme různé sporty jako squash, florbal, vybíjenou, ping pong, hod na koš, stepy, obruče a střelbu do brány.


Každý sport jsme si mohli několikrát opakovat. Za každý sportovní výkon jsme dostali plastové víčko, které jsme pak dali podle barvy do správného pytle. Na naší škole sbíráme víčka a roztříděná víčka jsou hodnotnější a takové třídění se sportem bylo mnohem zábavnější. Sportovní den jsme si užili a mohli jsme si zkusit spoustu zajímavých disciplín.

I žáci z druhého stupně  si užili sportování ve sportovní hale,  největší zájem byl o squash, přestože ho někteří hráli poprvé v životě.  Turnaje ve stolním tenisu, futsalu nebo volejbalu se shledaly u žáků s velkým zájmem a nadšením, sportovní výkony většiny žáků si zaslouží pochvalu.  Sportu zdar!

Mgr. Jiřina Koberová, učitelka Tv