Besedy na ZŠ Hlinecká

Pryč je smích školních tříd, teď už musím něčím být. Ano, skončili jsme. Ale přece jen než se rozloučíme se školními lavicemi, chceme poděkovat  odborníkům, pracovníkům, no vlastně “dospělákům”,  kteří  si přišli s námi popovídat a pobesedovat.  Pan Staněk nás poučil o rodinných vztazích a lásce,  paní Cíchová a Hladečková nám přišly říci něco o sociálních věcech,  paní Havlíková a  Léblová nás poučily o matrice a dokumentech.

Také nás navštívil šéf týnské policie pan Kauca, za dopravní policii pak pan Chmela.  Charita nás zasvětila do problémů se stravováním a s péčí o seniory a postižené a pan Vácha nám vysvětlil, co se skrývá pod pojmem legislativa.  Děkujeme všem za dobré rady do života.  Zvonek zvoní, škola končí, po schodech se běží.  Co nás všechny čeká?

Ať je to, co je to, my to zvládneme!

Monika Hospodářská
Monika Jourová, žákyně 9.B