Exkurze do ZOO Praha

Exkurze do ZOO se konaly na konci října, do hlavní metropole zamířily tři autobusy plné žáků z naší školy. V autobusech bylo veselo a po necelých dvou hodinách jsme dorazili do Prahy.

Někteří z nás viděli hlavní město poprvé a tak nešetřili údivy a výkřiky. Na zvířata v ZOO jsme se všichni hrozně těšili. Nejvíce nás zaujal pavilón žiraf, slonů, opic a ledních medvědů. Lachtani a tučňáci nás jako vždy nezklamali, hodně jsme se u nich nasmáli. O zvířatech jsme se dozvěděli hodně zajímavých informací a plni dojmů jsme opouštěli zoologickou zahradu.

Poslední zastávkou byl pro nás nezbytný obchůdek s upomínkovými předměty. Tam si každý vybral nějaký ten dárek pro své nejmilejší a nebo jen tak pro sebe na památku. Cesta zpátky nám rychle uběhla.

Všichni se jistě shodneme, že to byla fajn exkurze. Děkujeme škole za zakoupení permanentky ke zlevněnému vstupu do ZOO., díky příspěvku se nám snížily náklady na celou exkurzi. Už teď se těšíme na příští rok, protože do ZOO se každý rád vrací.

žáci ZŠ Hlinecká