Sportovní dopoledne na ZŠ Hlinecké

12. a 13. prosince se žáci neučili, neseděli jsme ve školních lavicích. Celé dopoledne strávili ve sportovní hale. Hráli florbal, squash, vybíjenou, stolní tenis, kopali míč do brány, házeli na koš, skákali přes švihadlo a točili s obručí. Za každý sportovní výkon získali šupinu, kterou si vyzdobili svůj obrázek vánočního kapra.

Kluci a dívky z 2. stupně si zahráli futsal, volejbal a přehazovanou, někteří soupeřili v ping pongu a nebo se utkali ve squashi. Týnskou sportovní halu navštěvujeme každoročně před vánočními svátky, i v závěru letošního kalendářního roku si žáci sportování naplno užili. Tečkou za sportovním dnem byla pro všechny žáky sladká odměna. Poděkování patří vedení týnské sportovní haly za skvělou spolupráci. Děkujeme vám!

Mgr. Zdeňka Hájková, ředitelka školy