Školní jídelna na ZŠ Hlinecké se oblékla do nového!

Školní jídelna na ZŠ Hlinecké si již několik let žádala změnu.  Přes letní prázdniny proběhla její částečná proměna. K novým pohledným a praktickým výdejovým okénkům, a k  novému nerezovému salátovému baru přibyla velmi slušivá výmalba. Bílé stropní podhledy, sytě oranžové, žluté a zelené sloupy dominují celému prostoru, školní jídelna se rázem rozzářila. Zastaralé jídelní židle byly nahrazeny novými a moderními. Jejich různobarevné varianty podtrhují barevnost a sladěnost celého interiéru. Nyní ještě zbývá výměna starého lina za novou podlahovou krytinu a několik drobných úprav. Věřím, že proměna školní jídelny naše žáky a zaměstnance školy potěší.                                                                   

Mgr. Zdeňka Hájková, ředitelka školy