ZŠ Hlinecká na výtvarné soutěži „Mladý módní návrhář“

Jde o výtvarnou soutěž s dlouhou tradicí, vždyť letos se konal již 29. ročník. Tuto soutěž pořádá OA, SOŠ a SOU Třeboň. Žáci od nás z Hlinek se této soutěže pravidelně úspěšně účastní. Odměnou pro úspěšné návrháře z řad žáků základních škol není jen výsledek samotný, ale i účast na vyhlášení výsledků tohoto klání. Jeho součástí je totiž prohlídka třeboňské školy, workshopy a hlavně módní přehlídka v podání třeboňských středoškoláků. Letos se mezi úspěšné soutěžící z řad našich žáků zařadili: Matyáš Nedbal svým druhým místem v kategorii nazvané Geometrie a vypsané pro mladší žáky. Ve stejné kategorii obsadila třetí místo Eva Švehlová. V kategorii Koláž, která byla vypsaná pro starší žáky, bodovala Martina Vrzalová třetím místem a Anastasiia Diachenko, jež si z Třeboně přivezla zvláštní ocenění. Matyášovi a děvčatům gratulujeme a děkujeme jim za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Vladimír Kainzinger, učitel výtvarné výchovy